Uudised

Üleskutse tudengitele!

Roger Hatchuel akadeemia foto

Hea BFMi tudeng!

Kui oled 18–23aastane ja huvitud filmist, reklaamist, kommunikatsioonist, siis on Sul võimalus osaleda Cannes reklaamfilmide festivali raames (Cannes Lions International Festival) Roger Hatchuel akadeemia tegevustes, mis on sisuliselt tasuta pääse festivalile koos privaatse koolitusvõimalusega - 30 tudengit paljudest riikidest saavad juhendajate käe all 6 päeva jooksul õppida maailma parimatelt reklaamispetsialistidelt.

Vaata: https://docs.google.com/presentation/d/1Qak_0-Tqr4kblX9YZuUCIucGa45J8YV5rNT5vO-WXQM/edit#slide=id.p1 

Slaid 14 annab juhised, mida teha. Vajalikud on CV ja 2 min video, kus tutvustad ennast ja motiveerid korraldajaid just enda kasuks otsustama (loominguline lähenemine ja optimism aitavad kaasa) 😊

CV ning video saada Tiina Hiob’ile dinah@tlu.ee , marika.jahilo@gmail.com; tähtaeg on 9.02 kell 16.59

Siiski pane tähele, et sõidu ja hotelli eest pead ise tasuma, kuid terve festival ja koolitus on priid. 

PS!

Eelmistel aastatel said selle privileegi osaliseks BFMi tudengid Anet Õunpuu ja Alesja Suzdaltseva, kes kinnitab: “Kogemus mis muutis mind kunstnikuna ja andis tohutu karjäärivõimaluse. See on midagi, mille eest ma soovitaksin võidelda. Intensiivne nädal täis workshoppe, kus oled tipp creative gurude seas, õpid neilt ja saad nendega otseselt rääkida. Seal toimub tõeline maagia... Edu ja Great success! 🤩"