Kui soovid õppetöö raames läbida praktikat, siis selleks vajalikud dokumendid on olemas BFMi kodulehel.

SIIN!

Kui esindad ettevõtet ning soovid oma pakkumist siin nimekirjas näha, siis kirjuta emili.poldsaar@tlu.ee

Miltton New Nordics – parim väikeettevõtte praktikakoht 2023 – kutsub praktikale!

Miltton on Eesti juhtiv strateegiline nõustaja kommunikatsiooni, valitsussuhete, muutuste juhtimise, vastutustundliku ettevõtluse ning digiturunduse valdkonnas. Töötame meeskonnana, areneme koos oma klientidega, tegutseme partnerite abil naaberriikides ning peame oluliseks aidata kaasa vajalike ühiskondlike muutuste toimumisele. Sinule soovime oma praktikaga anda võimaluse kogeda konsultandi tööd kogu selle mitmekesisuses.  

Pakume hakkajatele tudengitele nelja kuud täis kogemusi, oskusi, teadmisi ja tutvusi ägeda seltskonnaga, pärast mida nende tiivad kannavad. Praktikaprogramm alustab maikuus ja sinu 6-nädalane tööpraktika periood võiks jääda mai ja septembri vahele.  

Oled valmis lendu tõusma?  

Ootame kandideerima BA ja MA tudengeid. Erialadelt on meie moodi kommunikatsiooni, ajakirjanduse, sotsioloogia, majanduse, turunduse, riigiteaduste, avaliku halduse, rahvusvaheliste suhete, keskkonnakorralduse- ja juhtimise, aga näiteks ka antropoloogia tudengid. Aga oleme avatud ka üllatustele või mõne eelneva variandi kombinatsioonile. Samuti pole oluline Sinu emakeel – ootame kandideerima nii eesti kui inglise emakeelega noori. Kõigest eelnevast loeb aga enim see, kes Sa inimesena oled.  

  

Mida Lendstart Sulle pakub?  

  • ÜKS LEND  
  • 4-KUULINE TERVIKPROGRAMM 6-NÄDALASE AKTIIVSE TÖÖPERIOODIGA 
  • ISIKLIK MENTOR  
  • ÜHISÜRITUSED  
  • PÕNEVAD KOOLITUSED  
  • TÖÖTASU  

 

Meie 4-kuune praktika toimub lennu põhimõttel. 6 nädalat sellest on intensiivne tasustatud tööpraktika periood. Kõik praktikandid alustavad ja lõpetavad üheskoos ning puutuvad 4 kuu jooksul läbi ühiste koolituste, ürituste ja ülesannete pidevalt kokku. Praktikaperioodiks saad endale Milttoni meeskonnast isikliku mentori, kes Sind praktika vältel toetab.  

Milttonis on Sul võimalus disainida ise oma unistuste praktika ning lüüa kaasa just Sind kõnetavataes projektides. Tule ja näe, milline vaim ning võrgustik Milttoniga kaasneb ning saa osa Lendstardi 2024 lennust.   

Kandideerimine on avatud 19.02 (kell 9.00) kuni 10.03 aadressil https://form.typeform.com/to/DkjFQ4le  

Rohkem infot:  

Lendstardi koordinaatorid Silvia Säinast (silvia.sainast@miltton.com) ja Anni Vahtras (anni.vahtras@miltton.com

PRIA pakub praktikavõimalust PRIA tööandja brändivideo tegijale

 Eesmärgiks on saada 2-3 minutiline video, mis annaks edasi PRIA mitmekülgseid töötamise võimalusi- meil on töötajaid ca 120 erinevalt erialalt ning meie juures töötavad ärianalüütikud, finantsspetsialistid, it spetsialistid, menetlejad, kontrollijad jne.  Me töötame üle Eesti, sest PRIAs on hästi toimiv kaugtöö tegemise praktika ja meie tööpäeva iseloomustab paindlikkus. Me peame oluliseks vaimse tervise heaolu ja teeme igapäevaselt pingutusi ka selles suunas, et meie töökeskkond oleks inspireeriv ja toetav. Seda toetavad ka numbrid- meie keskmine tööstaaž on 11 aastat.

Video ei pea olema tingimata üks 2-3 minutiline tervik, vaid võib olla ka lühematest klippidest koosnev kogum, mida näiteks on võimalik ka erialdi seisvatena sotsiaalmeedias jagada.

Huvi korral pöörduda: Kadri.Adamson@pria.ee

Laser.ee otsib ajakirjanduse tudengeid!

Pakume ajakirjanduse tudengitele võimaluse praktiseerida oma seniseid teadmisi meie veebilehel, kust leiab artikleid tervise, keskkonna, linnaruumi, toitumise, investeerimise ja innovatsiooni teemadel, vaadates iga artiklit läbi "parema tuleviku loomise" vaatevinkli.

Samuti kajastame lugusid, mis ilmuvad meie TV3-e saates "Laser" ja "Mida teha oma rahaga?"

Otsime noori kaaskirjutajaid, kes soovivad kirjutada meile oma õpingute kõrvalt ja teenida sellega honorari.

Pakkumisel puudub tähtaeg! Huvilistel palun pöörduda: lauter.helen@gmail.com