Kui soovid õppetöö raames läbida praktikat, siis selleks vajalikud dokumendid on olemas BFMi kodulehel.

SIIN!

Kui oled ettevõte ning soovid oma pakkumist siin nimekirjas näha, siis kirjuta rando.aljas@tlu.ee

Geenius otsib toimetajat!

Kui tunned, et sooviksid iga päev tegeleda millegi veidi uuega, siis on see ametikoht justkui sulle loodud.
Sisuturundustoimetajana on sinu tööks kirjutada artikleid, teha intervjuusid, pakkuda koostööpartneritele välja uusi huvitavaid teemasid ning toimetada tekste.


Et selles ametis edukas olla, tuleb kasuks:

  • varasem ajakirjandustaust
  • lai silmaring ja Geeniuses kajastatavate valdkondade tundmine
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus
  • võimekus töötada iseseisvalt, ilma, et keegi peaks su tegemistel igal hetkel silma peal hoidma.

Pakume oma inimestele suurt vabadust: tööaja ja -koha saab ise valida. Kolleegid, kellega aru pidada, on olemas, aga ülemusi napib – meile sobivad inimesed, kes saavad enda juhtimisega ise hakkama.


Kui tunned, et eelpool kirjeldatu on midagi, mida sooviksid teha, kirjuta aadressil triin.raestik@geenius.ee ning kirjelda, mida sa juba teinud oled ja milles veel osavamaks sooviksid muutuda. Lisa juurde ka oma CV ja soovi korral lühike motivatsioonikiri. Kui sina ise selle ameti peale ei sobi, aga sõbrale oleks see ideaalne, jaga infot ka temaga.

Tööpakkumine kommunikatsioonivaldkonna tudengitele!

Strateegilise kommunikatsiooni büroo PR Partner ootab oma meeskonda kolleegi, kes usub, et kommunikatsioon on võimalus muuta maailma.

Sa leiad lahendused olulise tähtsusega küsimustes. Sa tead, et lahendusel on nii sotsiaalne, majanduslik kui ka juriidiline külg. Sinu arvates ei ole kommunikatsioon pelgalt abivahend, millega korrigeerida jama, vaid võimalus saavutada edu ja probleeme ennetada. Tegelikult Sa tead, mida teha siis, kui on jama – ja  PR Partneri kolleegidel on jagada Sulle kõige ägedamaid kriisikommunikatsiooni alaseid teadmisi ja kogemusi.

Rohkem infot leiab siit!

Tabasalu Ühisgümnaasiumis otsib tegusat toimetajat!

Otsime meie toredasse seltskonda meedia või kommunikatsiooni tudengit, kes saaks meid oma teadmistega aidata.

Novembris tähistab Tabasalu Ühisgümnaasium  35. juubelit ja meil oleks soov anda välja eriväljaanne meie kooli toimetuse poolt. 

 

Kirjuta aga julgelt mulle, Jane Tamm, ja teeme toredat koostööd! ;) 

Noored Rohelised pakuvad praktikavõimalust!

Otsime suveks enda kommunikatsioonimeeskonda praktikanti.

Praktika käigus pakume võimalust harjutada praktilisi kommunikatsiooni- või turundusassistendi tööks vajalikke oskusi (meediatekstide kirjutamine, veebi või siseveebi täiendamine, ürituste korraldamine, sotsiaalmeedia haldamine jne).

Parasjagu on valimiste-eelne kampaania meie fookuseks. See hõlmab tihedat koostööd nii avalikkuse kui ka teiste organisatsioonidega ning annab võimaluse näha, kuidas näeb välja poliitiline kommunikatsioon. Lisaks on meil suvel plaanis Helsinki külastus, kus kohtume Helsinki Rohelistega, nende linnapea kandidaadiga ja õpime, kuidas on nad saanud Helsinki suurimaks poliitiliseks jõuks!

Võtke ühendust info@noored.eu