Uudised

Rahvusvaheliste auhindadega pärjatud heategevuslik lühifilm “Obsessioon” linastub taas 15.04 Coca Cola Plazas, millele järgneb kiirkoolitus “Teeme ise muusikavideo.”

Ürituse kuulutus

Filmiproduktsioonifirma Midwayer Films’i meeskonna debüütfilm “Obsessioon” jõuab taas eestimaise publikuni esmaspäeval, 15. aprillill kell 17:00 Apollo Kino Coca Cola Plazas. 

Film kannab lisaks kunstilisele väärtusele ka kõrgemat eesmärki, puudutades noorte vaimse tervise teemat, suunates neid abi leidma ja seeläbi ennetades nende suitsiide. 

Linastusele järgneb põnev kiirkoolitus “Teeme ise muusikavideo”, kus oma kogemuste põhjal räägib muusikavideo tegemisest kodumaine muusik ja laulukirjutaja Emma Johanna Lepasoo. Osalised saavad kätt proovida muusikavideo storyboard’i loomisel. 

“Obsessioon” on tänaseks pärjatud mitmete rahvusvaheliste filmiauhindadega. Tunnustust on pälvinud filmi peaosaline Greta Korju, režissöör Karl-Jonatan Karits, kõrvalosatäitja ja produtsent Helen Anvelt ning filmi originaalmuusika autor Villem Rootalu. 

Foto

Film keskendub teismelise neiu allasurutud tunnetele, keerulistele lähisuhetele ja nendega kaasnevatele psüühikaprobleemidele, puudutades igaüht, hoolimata vanusest, rahvusest, soost või kultuuritaustast. Film sündis koostöös mitmete Balti Filmi, Meedia ja Kunstide Instituudi vilistlaste ja õpilastega ning mitmete vabatahtlike videograafide ja harrastajatega. 

“Lühifilmi “Obsessioon” loomisprotsess on olnud pikk ja väljakutseterohke. Vaimse tervise teema on paljudele meie meeskonnast väga oluline. See pole õppefilm, vaid fiktsioon, mis peegeldab meie ühiskonna teravaid teemasid ja pakub äratundmishetki peaaegu igaühele," selgitab filmiprodutsendi debüüdi teinud Midwayer Films’i juht, filmi stsenarist ja näitleja Helen Anvelt. 

Kõik filmi-, meedia- ja muusikasõbrad on oodatud osalema 15.04 kell 17:00 Coca Cola Plazas toimuval linastusel ja kiirkoolitusel “Teeme ise muusikavideo.”

Kes seekord tulla ei saa, on oodatud “Obsessiooni” linastusele 13.05 kell 17:00 Coca Cola Plazas, millele järgneb kiirkoolitus “Produtsendi ABC.” 

Lisainfo ja piletid siit

Lühifilm “Obsessioon” treiler