DAV Konkurss kutsub noori heliloojaid oma loomingut jagama ning tasuta õpitubades osalema! 💥🎶

DAV konkursi foto

Tallinna Ülikooli BFMi korraldatud DAV Konkurss kutsub noori muusikahuvilisi oma digitaalset heliloomingut võistlusele esitama. Konkursiga paralleelselt kutsume osalema DAV töötubade programmis, kus igal nädalal toome noorteni uusimaid muusikamaailma teadmisi, tunnustatud professionaalide käe all.

Õpitoad toimuvad igal neljapäeval kell 16:00 Tallinnas ning on kõigile 11-19 aastastele noortele tasuta.

NB! Vajalik on eelregistreerimine -> davk.ee

Programm:

• 28.03 Meisterjaan: Live-elektroonika
  • 04.04 Mikk Saar (Planeet): Bassimuusika vundament
  • 11.04 Raivo Sinijärv (Progear): Ülevaade videotehnika võimalustest
  • 18.04 Leen Kadakas (Universal Music): Plaadifirma roll ja müüdid
  • 25.04 Taavi-Hans Kõlar (Minimal Wind, BFM, MUBA): Laulusõnade kirjutamine
  • 2.05 Bert Prikenfeld (Hu, A-Rühm, Bert On Beats, DJ Critical): Muusikaproduktsioon: mitu rauda tules
  • 9.05 Kristo Rajasaare (Raadio 2): Playlisti-kunst

DAV heliloomingu konkursil saavad osaleda kõik 11-19 aastased noored ning ka TLÜ tudengid. Ootame osalema kategooriates:

• elektrooniline tantsumuusika
  • eksperimentaalne helilooming
  • pop/urban
  • muusikavideo

Konkursi parimaid premeeritakse muusikapoe kinkekaartidega.
Esita oma lugu konkursile enne 12.05 -> davk.ee.

DAV Konkurssi 2024 toetavad Progear, Haridus- ja Teadusministeerium ning Tallinna Teadus- ja Loomekool.

Jälgi DAV Konkurssi sotsiaalmeedias: