ELUsMets

Podcast Elusmets on loodud Tallinna Ülikooli tudengite poolt, kes osalevad projektis nimega ELUsmets (ELU- erialasid lõimiv uuendus).

Projekti eesmärk on tuua peategelane mets tagasi fookusesse. Meie hüüdlauseks on „Mets on rohkem kui puud!”. Soovime oma jälgijaskonnani tuua erinevaid metsateemalisi artikleid ning podcaste.

Soovime oma tegevuses olla teaduspõhised. Selleks kasutame usaldusväärseid teadusallikaid, kaasame loodusteadlasi ning toetume teaduspõhistele kommunikatsiooni teooriatele.

Podcasti saab kuulata siit!

VabaFlow

Vabaflow on kohalikku hiphoppi lahkavast arvustusblogist välja kasvanud podcast, kus käivad külas Eesti artistid ja hiphopitegelased.

Podcast on leitav Spotify's ja Apple Podcasts'is.

Samuti ka:

Podcasti saab kuulata siit! 

Musapäevik

Musapäevik heidab pilgu muusikatööstuse telgitagustesse.

Podcast’i saatejuht on muusikatööstuse turundus- ja kommunikatsiooni valdkonnas tegutsev Liisa Lahtmets.

Musapäeviku piloothooaja saadetes võetakse fookusesse muusikamanageri amet, artisti kuvand sotsiaalmeedias, suhtekorraldus ja kommunikatsioon muusikatööstuses, muusika produtseerimine ning filmimuusika ja muusikapsühholoogia. „Musapäevik” on kuulatav Spotify platvormil ning podcast’i tegemistega saab olla kursis Instagrami ja Facebooki vahendusel.

Inimkaubandusel pole õigustust

THALIA projekti taskuhäälingud "Inimkaubandusel pole õigustust" käsitlevad inimkaubanduse mitut tahku ja vaatenurka. 

Esimeses podcastis teevad kaasa abiorganisatsiooni Eluliin psühhoterpeut Mölder, Jõgevamaa Ohvriabi peaspetsialist Rita Kaasik, kasvatusteaduste magistrant Heleriin Elmend.

1# podcasti saab kuulata siit!

Teise podcasti autorid on Stiina Kartsepp, Kalle Aasamäe, Reivo Noodapera ja selles teevad kaasa Sirle Blumberg (Sotsiaalkindlustusameti inimkaubandusohvrite nõustamisteenuse juht) ja Hille Hanso (Istanbulis baseeruv ajakirjanik).

2# podcasti saab kuulata siit!