Uudised

MIDA SAADET? Tudengite telemängus võtavad omavahel mõõtu TLÜ instituudid 

Mida matchi?

Uuel nädalal jõuab LUNA TV ekraanile uus tudengitevaheline võistluslik telemäng „Mida matchi?“.

Juunikuu esimesel nädalal jõuab LUNA TV ekraanile tudengitevaheline võistluslik telemäng „Mida matchi?“, kus võtavad mõõtu kahe instituudi tudengid. Pilootsaates lähevad vastamisi Balti filmi, meedia ja kunstide instituuti ning Looduse- ja terviseteaduste instituut.

Saates on kaks kolmeliikmelist meeskonda, kes võidu nimel peavad leidma enda seest nii kiiruse, nutikuse ja osavuse. Saates on kokku kolm mänguvooru, mille käigus võistkonnad punkte koguvad. Saate võidab instituut, kes kogub lõpuks kõige suurema punktiskoori. Lisaks on mänguvoorude vahel instituute tutvustavad reportaaž-intervjuud, kus heidetakse pilk tudengite igapäevaõpingutesse.

„Mida matchi?“ on ELU projekti raames sündinud telesaade, mille loojateks on ajakirjanduse, ristmeedia, filmikunsti ja IKUMUMU erialade tudengid. Projekti käivitamisel on olnud suureks abiks Andres Jõesaar ja  Marko Järv ning soovitusi on jaganud ka Urmas Eero Liiv. Kes aga võidab saate ja kas matšist saab tudengitevaheline match. See selgub õigepea!

Rohkem lisainfot „Mida matchi?“ Instagram’i ja YouTube’i kanalilt.