Uudised

Kandideeri loovusfestivalile!

Looming

Kui oled 18-23 aastane ja huvitud filmist, reklaamist, kommunikatsioonist, siis on Sul võimalus osaleda Cannes reklaamfilmide festivali raames (Cannes Lions International Festival) Roger Hatchuel akadeemia tegevustes, mis on sisuliselt tasuta pääse festivalile koos privaatse koolitusvõimalusega - umbes 30 tudengit paljudest riikidest saavad juhendaja käe all kuue päeva jooksul õppida maailma parimatelt reklaamispetsialistidelt.

Kandideerimisinfo

Slaid 14 annab juhised, mida teha. Vajalikud on CV ja kahe minutiline video, kus tutvustad ennast ja motiveerid korraldajaid just enda kasuks otsustama (loominguline lähenemine ja optimism aitavad kaasa).

Roger Hatchuel Academy on 6-päevane eriti tuus õppimiskogemus Cannes Lions loovusfestivalil.

Igast riigist pääseb osalema vaid üks noor, kes lõpetab sellel aastal ülikooli. Kui tunned keskmisest suuremat huvi loovkommunikatsiooni vastu, tahad teada, mis trendid valitsevad ning oled valmis ingliskeelses keskkonnas õppima, siis on see võimalus Sulle!

CV ning video saada Tiina Hiobile tiina.hiob@tlu.ee, tähtaeg on 5.02 kell 23.59

Siiski pane tähele, et sõidu ja hotelli eest pead ise tasuma, kuid terve festival ja koolitus on priid.

PS Eelmisel aastal sai selle privileegi osaliseks BFMi tudeng Alesja Suzdaltseva, kes kinnitab: "Kogemus, mis muutis mind kunstnikuna ja andis tohutu karjäärivõimaluse. See on midagi, mille eest ma soovitaksin võidelda. Intensiivne nädal täis workshoppe, kus oled tipp creative gurude seas, õpid neilt ja saad nendega otseselt rääkida. Seal toimub tõeline maagia... edu ja great success!"